Przegląd repertuaru DRAMATYCZNEGO

Tradycyjnie lipiec w Teatrze Dramatycznym m. st. Warszawy to bardzo intensywny czas – nasz Letni Przegląd rozpocznie się już za tydzień. Dla tych, którzy mieszkają w Warszawie i okolicach, ale nie wyjeżdżają jeszcze na urlop, dla tych, którzy korzystają z wakacji by zwiedzić stolicę i chcieliby wybrać się wieczorem do teatru – będziemy grać przez cały miesiąc!
Do wyboru 34 tytuły, zagramy aż 61 razy, w tym 20 z angielskimi napisami. Czwartki dla seniorów, studenckie wtorki, specjalne pakiety wakacyjne i paszporty, w których zbierane pieczątki mogą przynieść nawet do 100% rabatu na bilet w nowym sezonie! Gramy na czterech scenach od 1 do 28 lipca.
Letni Przegląd to szansa na zobaczenie wszystkich premier ostatniego sezonu, a także dawno nie wystawianych spektakli. Będzie można obejrzeć m.in. przedstawienia „Red”, które wraca na Scenę im. H. Mikołajskiej w nowej obsadzie – 6 i 7 lipca w roli Kena (asystenta Marka Rothko) zobaczymy Marcina Wojciechowskiego.
Czeka nas także pożegnanie z pięcioma tytułami. Po raz ostatni obejrzeć będzie można: „Rosyjski kontrakt” (5.07), „Harper” (7.07), „Plastiki” (19.07), „Sinobrodego – nadzieję kobiet” (21.07) oraz „Miarkę za miarkę” (28.07).
Repertuar: http://bit.ly/2F5fcIi
Wakacyjne pakiety: http://bit.ly/2MO4Kub
Zapraszamy na Letni Przegląd Teatru Dramatycznego!
[Materiał nadesłany]

Leave a Reply