Przejdź do treści

Nie jestem rośliną. Strumień świadomości” w grudniu w Centrum Sztuki Włączającej / Teatrze 21

Centrum Sztuki Włączającej / Teatr 21 zaprasza na ostatnie w tym roku pokazy performatywnego solo Aleksandry Skotarek „Nie jestem rośliną. Strumień świadomości” w reżyserii Justyny Wielgus.

To zaproszenie do podróży między gatunkami, w której przewodniczką będzie aktorka Teatru 21 Aleksandra Skotarek. Przestrzeń własnego pokoju-ogrodu stanie się miejscem żartobliwej i ironicznej, a czasem przejmującej rozmowy o podziałach na ludzi zwierzęta, ludzi rośliny, ludzi przedmioty, z którymi trzeba w końcu zrobić porządek. Aktorka nawiązuje do prozy jednej z najwybitniejszych pisarek XX wieku Virginii Woolf i czyta jej poetyckie manifesty przez własną wrażliowść i swoją osobistą biografię. Przywołuje słowa, które po jej przyjściu na świat powiedział na jej widok jeden z najsłynniejszych polskich genetyków i jako dorosła kobieta i konfrontuje się z jego medycznym autorytetem. SPEKTAKL TRWA 90 MINUT Na scenie występuje Aleksandra Skotarek.

Z okazji BLACK FRIDAY przygotowaliśmy dla Państwa ograniczoną pulę biletów w promocyjnych cenach. Na spektakl zapraszamy 1, 2 i 3 grudnia o godzinie 19.00 w Centrum Sztuki Włączającej / Teatrze 21 przy ul. Władysława Skoczylasa 10/12 w Warszawie.

Projekt „POKAŻ JĘZYK” korzysta z dofinansowania o wartości 350 000 Euro otrzymanego od Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG. Celem projektu jest wspólne tworzenie Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej.

Program Centrum Sztuki Włączającej / Teatr 21 jest współfinansowany przez m.st. Warszawę.

fot. Alicja Szulc

Leave a Reply