TESTOSTERON w dwóch teatrach

Teatr Śląski im. St. Wyspiańskiego w Katowicach 19 marca 2021 r. i 25 marca 2021 r. – Teatr im. J. Kochanowskiego w Opolu zapowiadają premierę TESTOSTERONU.

TEKST:
Andrzej Saramonowicz

REŻYSERIA I OPRACOWANIE MUZYCZNE
Robert Talarczyk

SCENOGRAFIA I KOSTIUMY:
Marcel Sławiński

 OBSADA

Teatr Śląski im. St. Wyspiańskiego w Katowicach:
Artur Święs
Michał Rolnicki
Arkadiusz Machel

Teatr im. J. Kochanowskiego w Opolu:
Karol Kossakowski
Tomasz Ostach
Artur Paczesny
Radomir Rospondek

Opis spektaklu ze strony teatru:

Zanim zapytamy, co mężczyźni wiedzą o kobietach (a odpowiedź należy raczej do krótkich i nieskomplikowanych), może warto przyjrzeć się temu, co w ogóle wiedzą o samych sobie (tutaj odpowiedź będzie raczej podobna). Siedmiu samców, których dzieli wiele, ale łączy jedno – buzujący testosteron. I niepoukładane relacje z płcią przeciwną. W wyniku zbiegu okoliczności (czy aby na pewno?) muszą spędzić ze sobą bardzo długi i bardzo trudny wieczór. Na szczęście mają bardzo dużo wódki, a jak powszechnie wiadomo – przy niej wymiękają nawet najsilniejsi. To będzie prawdziwe rodeo hormonów doprawione prężeniem muskułów i ripostami szybkimi jak strzał rewolwerowca. Czy poleje się krew?

Kultowa komedia teatralna Andrzeja Saramonowicza, która doczekała się pamiętnej ekranizacji w reżyserii autora i Tomasza Koneckiego tym razem w wykonaniu najbardziej samczych i męskich aktorów Teatru im. J. Kochanowskiego w Opolu i Teatru im. St. Wyspiańskiego w Katowicach. Masakra

Opr. Ewa Sośnicka-Wojciechowska

Leave a Reply