Misja Poznań w ostatni weekend sierpnia

W ostatni weekend sierpnia, tj. 29 i 30 sierpnia o godz. 11:00 i 13:00 nad jeziorem Rusałka stanie mobilna scena Teatru Animacji, na której zostanie zaprezentowany najnowszy spektakl teatru.

„Misja Poznań” (https://teatranimacji.pl/spektakl/misja-poznan-1/)Maliny Prześlugi w reżyserii Marka Cyrisa jest spektaklem, który z pewnością przypadnie do gustu wszystkim mieszkańcom stolicy Wielkopolski. Jego główni bohaterowie wyruszą na poszukiwania zaginionych koziołków z poznańskiego ratusza. Szukając ich, odwiedzą rozmaite zakątki naszego miasta. Wszystkich, którzy są ciekawi przygód Dory Dynks i Waldemara Wichajstra, Teatr Aanimacji zaprasza w ostatni weekend sierpnia nad Rusałkę. Wstęp bezpłatny.

MISJA POZNAŃ

tekst: Malina Prześluga

reżyseria: Marek Cyris

scenografia: Jakub Psuja

muzyka: Marcin Wieczorkiewicz

obsada: Sylwia Koronczewska-Cyris, Marek Cyris, Mariola Ryl-Krystianowska, Krzysztof Dutkiewicz

Autorem zdjęć z próby jest Zdzisław Radkowski.

Opis:

Dora Dynks oraz Waldemar Wichajster, czyli postrzelona para detektywów, otrzymują nowe zlecenie. Tym razem to wyjątkowo poważna misja – z poznańskiego ratusza ktoś uprowadził słynne koziołki! Czas płynie nieubłaganie, bo jeśli koziołków nie będzie na wieży w samo południe, wydarzy się katastrofa! Tajemniczy porywacz przemieszcza się po mieście, skutecznie zwodząc depczących mu po piętach detektywów… oraz widzów, którzy od początku są włączeni w tajne śledztwo! W szalonym tempie kluczymy po Poznaniu, odkrywając wyjątkowe miejsca i spotykając nader ciekawe osobistości, takie jak Duch Lech, Bamberka Superbohaterka, Stary Marych, Gołąb Ignacy, czy gorące w uczuciach Kłódki z mostu Jordana, żeby w końcu… Nie! Nie powiemy wam, jak zakończy się Misja: Poznań. Wskoczcie na zaczarowany pokład Imaginarium i przekonajcie się sami!

https://teatranimacji.pl/spektakl/misja-poznan-1/

Leave a Reply