Teatr Studio: Aleksandra Kurzak online

ALEKSANDRA KURZAK Live dla Studio Akompaniament: MORGANE FAUCHOIS-PRADO Koncert poprowadzi: MARIUSZ SZCZYGIEŁ
niedziela, 10 maja 2020, godz. 19.00 live streaming,
Po niezwykle wzruszającej gali dla Metropolitan Opera w Nowym Jorku, Aleksandra Kurzak wystąpi po raz pierwszy dla polskiej publiczności live w mediach społecznościowych, na specjalne zaproszenie STUDIO teatrgalerii.
10 maja o godz. 19.00, międzynarodowa gwiazda sceny operowej Aleksandra Kurzak wystąpi na wirtualnej scenie Studio. Towarzyszyć jej będzie francuska pianistka Morgane Fauchois-Prado. Koncert poprowadzi Mariusz Szczygieł, ceniony reporter, a prywatnie miłośnik opery.
W ubiegłym sezonie Aleksandra Kurzak zadebiutowała w roli Cio-Cio-San w operze Giacomo Pucciniego „Madama Butterfly” w reżyserii Natalii Korczakowskiej w Warszawie, na Placu Defilad. Prawdziwe święto muzyki, okrzykniętne przez wielu prawdziwym wydarzeniem sezonu, które zrzeszyło ponad 200 artystów i 5000 widzów pod Pałacem Kultury i Nauki.
W tym roku, w nieco innej rzeczywistości, artystka przyjęła po raz drugi zaproszenie Teatru Studio i wykona transmitowany w mediach społecznościowych koncert najpiekniejszych pieśni i arii operowych. W programie m.in. Schumann, Puccini, Rossini, Dvorak, Cilea i Chopin.
#wspieramkulturę To wyjątkowe wydarzenie odbywa się w ramach cyklu bezpłatnych koncertów, oferowanych widzom w związku z epidemią koronawirusa. Bez Państwa pomocy jednak trudno będzie nam przetrwać ten trudny czas. Każde wsparcie jest dla nas bardzo cenne. Dziękujemy !
DAROWIZNA: https://bilety.teatrstudio.pl/towary/index.html?option_lp=36 WEJSCIÓWKI: https://tiny.pl/7mm6c

Leave a Reply