Michał Centkowski zaprasza

Konkurs im. Andrzeja Żurowskiego na recenzje dla młodych krytyków teatralnych trwa. Prace można nadsyłać do 31 marca do Teatru Miejskiego w Gdyni. Laureat poprzedniej, VI edycji Konkursu im. Andrzeja Żurowskiego, Michał Centkowski zachęca młodsze koleżanki i młodszych kolegów (do 35 roku życia) do udziału w konkursie:

„Koleżanki i koledzy recenzenci, niewiele jest inicjatyw wspierających w tak konkretny sposób naszą zacną acz nieco już wymierającą profesję. Warto więc spróbować swoich sił w Konkursie im. Andrzeja Żurowskiego. Poza tym fajnie wpaść w maju do Gdyni! 🙂

Pozdrawiam,

Michał Centkowski”

Michał Centkowski: Rocznik 1988. Kulturoznawca, absolwent Uniwersytetu Śląskiego. W latach 2012–2014 publikował w wortalu e-teatr.pl felietony oraz recenzje w ramach Nowej Siły Krytycznej. Współpracował z magazynem Dwutygodnik.com, artPapierem, oraz miesięcznikiem „Teatr”. Od 2013 roku jest członkiem komisji „Złotych Masek” Województwa Śląskiego. Od 2014 roku jest recenzentem tygodnika „Newsweek Polska”. Laureat VI edycji Konkursu im. Andrzeja Żurowskiego – Nagroda Marszałka Województwa Pomorskiego.

Leave a Reply