SAME PLUSY

Nie takie znowu plusy. Samotna kobieta sukcesu po czterdziestce tylko pozornie może wydawać się szczęśliwa. Doskwiera jej samotność, podobnie jak jej koleżankom i szefowi z korporacji. Cezary Harasimowicz z talentem parodiując korporacyjny język aż gęsty od angielszczyzny, kreśli czasem zabawną, a czasem smutną opowieść o korporacyjnym wyobcowaniu. Rzeczywistość sieci jako alternatywne rozwiązanie także okazuje się zawodne, choć na koniec okaże się jak blisko od wirtualu od realu.

W roli samotnej, próbującej się buntować czterdziestki błyszczy Gabriela Muskała w doborowym towarzystwie dobranym przez reżysera Wawrzyńca Kostrzewskiego.

SAME PLUSY Cezarego Harasimowicza, adaptacja i reżyseria Wawrzyniec Kostrzewski, scenografia Anna Adamek, muzyka Piotr Łabonarski, wizualizacje Maria Wojciechowska, kostiumy Anna Męczyńska, Jacek Mozolewski, ruch sceniczny Jarosław Stanek, Katarzyna Zielonka; obsada: Gabriela Muskała, Grażyna Wolszczak, Marieta Żukowska, Michał Czernecki/Łukasz Simlat, producent Fundacja Garnizon Sztuki, Teatr Imka, premiera 30 listopada 2019

[tm]

Leave a Reply