KREDYT w POLONII

Teatr Polonia zaprasza na KREDYT Jordiego Galcerána w reżyserii Macieja Kowalewskiego. To inteligentna komedia z błyskotliwym humorem, żywymi dialogami, obfitująca w zwroty akcji od samego początku i utrzymująca w napięciu aż do końca. Na scenie zobaczymy Piotra Borowskiego i Piotra Machalicę.

Historia nader współczesna: Adam przychodzi do Dyrektora banku z prośbą o kredyt. Jednak jego otrzymanie graniczy niemal z cudem – zwłaszcza gdy nie ma się żadnego zabezpieczenia finansowego. Dlatego czasem szczęściu trzeba pomóc… szantażem. Dyrektor banku podjudzany przez bezczelnie pewnego siebie kredytobiorcę w przyszłości stoczy walkę między rozsądkiem a emocjami. Dodajmy jeszcze, że przedmiotem intrygi jest kobieta – a więc wszystko może się zdarzyć.

Prapremiera polska: 30 kwietnia 2016 roku

Premiera warszawska: 19 października 2019 roku

Jordi Galcerán

KREDYT

Reżyseria: Maciej Kowalewski

Przekład: Rubi Birden

Scenografia: Katarzyna Kiersznowska

Muzyka: Bartosz Dziedzic

Kostiumy: Pola Gomółka

Obsada: 

Piotr Borowski, Piotr Machalica

Czas trwania: 75 minut, bez przerwy

Prawa autorskie Autora reprezentuje MARTA FLUVIA, theatrical Literary Agency (www.martafluvia.com), a w Polsce Agencja ADiT Elżbieta Manthey.
BILETY: online [https://teatrpolonia.pl/event-data/3826/kredyt] oraz w kasach teatrów: tel. 22 589 52 00 oraz 22 622 21 32, bilety@teatrpolonia.pl i bilety@ochteatr.com.pl.

Pełny repertuar dostępny jest na stronie www teatru: www.teatrpolonia.pl

[fot. Piotr Dłubak/

Leave a Reply