Dzieciaki za kulisami. Teatr im. Wandy Siemaszkowej zaprasza na spacer

Teatr im. Wandy Siemaszkowej na co dzień prezentuje repertuar dla dorosłych, ale w Dzień Dziecka otworzy się na najmłodszych! W sobotę 1 czerwca dzieci wraz z opiekunami będą mogły wybrać się na spacer po Teatrze. Będzie to niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć, jak powstaje spektakl, poznać pracę nie tylko aktorów, ale także garderobianych, krawcowych czy speców od techniki, a w końcu samemu poczuć się jak gwiazda!

Po najciekawszych, zazwyczaj niedostępnych dla osób postronnych zakamarkach Teatru, chętnych oprowadzi jego dobry duch i wieloletni producent teatralny Jerzy Lubas. Na zwiedzających czekać będą m.in.:

– pracownia krawiecka

– garderoba aktorów

– przymiarka kostiumów teatralnych i zdjęcia pamiątkowe

– pokaz ustawiania świateł

– wizyta za kulisami Dużej Sceny

– spotkanie z aktorami

– dodatkowe niespodzianki i słodki upominek

Zwiedzanie rozpocznie się o godz. 11.00. Przewidziane są 3 tury zwiedzających (w 10-15-osobowych grupach). Wejście o każdej pełnej godzinie. Zakończenie o godz. 14.00.

Uwaga!

Ze względów bezpieczeństwa dzieci mogą zwiedzać teatr wyłącznie w towarzystwie dorosłych. Jeden dorosły może mieć pod opieką maksymalnie dwójkę dzieci.

Bilety wstępu w cenie 10 zł dla osoby dorosłej (wstęp dla dzieci bezpłatny!) do nabycia przez stronę www oraz w Kasie Teatru.

Leave a Reply