„Out Cry” – taneczne widowisko w grudniu w Imparcie

Poruszająca taneczna opowieść o niebezpieczeństwach współczesnego świata i marzeniach o lepszej przyszłości pojawi się na deskach Impartu już 8 grudnia. Pokaz spektaklu „Out Cry” jest kolejną odsłoną „I’m part of” – nowego cyklu Biura Wrocław 2016, w którym prezentowane są najciekawsze niezależne działania kulturalne. Bilety w sprzedaży.

Absolwenci Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu postanowili przyjrzeć się pędzącemu postępowi cywilizacji, który warunkuje rzeczywistość i narzuca jej morderczy wyścig. Poprzez taniec wyrażają swój młodzieńczy bunt ale też marzenie na temat świata, w którym nie ma miejsca na ciągłą rywalizację i brak poczucia bezpieczeństwa. „Out Cry” nie jest deklaracją. Nie jest oświadczeniem ani lekcją. Istnieje w ciałach młodych artystów, stając się ich małym protestem. Nie zmieni świata, ale może wzbudzić w widzach silne emocje. Może to po prostu wołanie o normalność?

Pokaz „Out cry” jest kolejną odsłoną „I’m part of” – cyklu prezentacji najciekawszych niezależnych działań z czterech pól aktywności kulturalnej: teatru, muzyki, tańca i performansu oraz stand up’u/slam poetry. – Chcemy podtrzymać duże zainteresowanie wrocławian wydarzeniami kulturalnymi w mieście, które wzrosło m.in. dzięki działaniom Europejskiej Stolicy Kultury. Korzystać z tej energii, pracować z nią, podążając jednocześnie za nowymi potrzebami społeczności, chętniej będącej częścią czegoś więcej niż tylko biernym widzem – zapowiada Marek Gluziński, pomysłodawca i producent cyklu.

Bilety na spektakl w „offowych” cenach (normalny – 15 PLN, ulgowy – 10 PLN) dostępne są w kasie Impartu (ul. Mazowiecka 17), na www.impart.art.pl, www.eventim.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży (Media Markt, Saturn, Empik).

OUT CRY – spektakl taneczny

Impart, ul. Mazowiecka 17

8.12 | 20:00

czas trwania: 75 minut

Choreografia: Edan Gorlicki | muzyka: Amos Ben Tal | światła: Jan Fedinger | występują: Amanda Barnaś, Kamil Baryła, Tobiasz Berg, Krystyna Dębicka, Mateusz Flis, Dorota Furmaniuk, Natalia Handzlik, Anna Kądziołka, Jakub Kruczek, Sandra Kula, Tomasz Lis, Grzegorz Łabuda, Filip Meyer-Luters, Agnieszka Michalik, Andrzej Michalski, Krzysztof Mikołajczyk, Anna Mikuła, Dariusz Nowak, Kamil Pilarski, Mikołaj Prynkiewicz, Alicja Różańska, Roman Słomka, Ewelina Ściana, Paweł Urbanowicz
Więcej informacji: www.impart.art.pl

Wydarzenie na Facebooku: TUTAJ

Leave a Reply