„Scena opanowana”, czyli kobiecy wieczór w Teatrze Dramatycznym

Nasz przepis na wieczór to spektakl i ciekawa rozmowa. Tym razem zapraszamy 5. listopada na „Obrzydliwców” Davida Fostera Wallace’a i spotkanie z seksuolożką Izabelą Jąderek.

W kobiecym wieczorze mogą wziąć udział panie, które przyjdą do teatru przynajmniej w trzyosobowej grupie. Wówczas zaprosimy je na spotkanie po spektaklu i zaproponujemy bilety w niższej cenie. Będzie też okazja do rozmowy przy kawie czy herbacie oraz szansa na wylosowanie nagrody.

Obrzydliwcy”, czyli wszystko, co chciałybyście wiedzieć o mężczyznach, ale boicie się zapytać.

Bohaterowie są uzależnieni od seksu, cyniczni, niepozorni, skupieni na sobie i swoich przyjemnościach. Nikt tu nie jest zwyczajny. A raczej: nikt tu nie jest normalny. Spektakl na podstawie powieści kultowego amerykańskiego pisarza Davida Fostera Wallace’a „Krótkie wywiady z paskudnymi ludźmi” wyreżyserował Marek Kalita.

Każdy z nich ma swoje pięć minut, występują na ciemnej scenie jak w stand-upie. Pomiędzy „sesjami” tańczą, śpiewają. Dyskutują też o tym, jakiego mężczyzny potrzebuje współczesna kobieta. Na scenie Mariusz Drężek, Sebastian Stankiewicz, Waldemar Barwiński, Henryk Niebudek i Piotr Siwkiewicz.

Po przedstawieniu zapraszamy na rozmowę z Izabelą Jąderek – seksuolożką, psychoterapeutką i edukatorką. Izabela Jąderek prowadzi grupy wsparcia, grupy terapeutyczne i treningi interpersonalne, przygotowuje programy z zakresu edukacji seksualnej, jest współautorką badań dotyczących stanu edukacji seksualnej w Polsce. Jako ekspert często gości w programach telewizyjnych i radiowych.

Liczba miejsc jest ograniczona, zgłaszać można się pod mailem: olga.jagnicka@teatrdramatyczny.pl

5. listopada o godzinie 19:00

Scena Przodownik przy ul. Olesińskiej 21

Leave a Reply