Lubelski Andersen zaprasza

Nasz Teatr ma ponad 60 lat, zna go dobrze każdy andersenowski widz. Istnieje w równej mierze dzięki nam, pracownikom tego teatru, jak i dzięki Waszej obecności. Dziś Duch Teatru Andersena zmienia swoje miejsce zamieszkania. Duch Teatru to my, Wy i niepowtarzalna, dobra energia, która powstaje, kiedy się spotykamy. Pomóżcie nam przeprowadzić tego Ducha do nowego miejsca, którym jest teraz Centrum Spotkania Kultur. Im więcej nas będzie tym więcej tej dobrej energii przeniesiemy .

Spotkajmy się 22 października (sobota) o godzinie 12.00 na placu pod starą siedzibą Teatru Andersena (ul. Dominikańska 1). Przejdziemy trasą: ul. Dominikańska, Plac Wolności, ul. Narutowicza, ul. Peowiaków, ul. Krakowskie Przedmieście.

Zakończymy nasz spacer na Placu Teatralnym, gdzie ustawimy się do wspólnego, pamiątkowego zdjęcia. Przebierzcie się za ulubione postacie z baśni H.Ch. Andersena by nasz pochód był jeszcze bardziej radosny i kolorowy. Przyjdźcie z dziećmi, rodzicami, dziadkami i znajomymi. To, jak będzie wyglądał i działał Teatr Andersena w nowym miejscu, bardzo zależy od Was. Podzielmy się wyobraźnią.

Zespół Teatru Andersena

Leave a Reply