Przejdź do treści

Wysocki – Okudżawa i Cud mniemany w Elblągu

17 września w Teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu odbędzie się premiera Nie wszystko czerwone – Wysocki, Okudżawa. Scenariusz: Aleksander Trąbczyński, Marcin Sosnowski. Reżyseria i współpraca scenograficzna: Marcin Sosnowski. Scenografia, kostiumy, współpraca reżyserska: Aleksander Trąbczyński. Aranżacje muzyczne: Hadrian Filip Tabęcki.

Obsada: Anna Suchowiecka, Artur Hauke, Krzysztof Kolba, Mikołaj Ostrowski,

Marcin Tomasik.

A oto anons o castingu na tancerzy ze strony teatru, dzięki któremu możemy się dowiedzieć o następnej premierze w Elblągu:

Od początku września ruszają próby do spektaklu autorstwa Ojca Sceny Narodowej – Wojciecha Bogusławskiego Cud mniemany, czyli Krakowiacy i Górale. To wielkie, barwne przedstawienie już 19 listopada uświetni obchody Jubileuszu 40. lecia naszego Teatru. Na scenie pojawią się dziesiątki aktorów, chórzystów i tancerzy. Tę ofertę kierujemy zatem do wszystkich osób (powyżej 16 roku życia) pragnących spróbować swoich sił na deskach scenicznych. Wierzymy, że udział w tym ważnym dla elbląskiego Teatru przedsięwzięciu będzie niezapomnianą przygodą, a może również pierwszym krokiem w kierunku odnalezienia drogi życiowej. III Casting odbędzie się 19 września o godzinie 17:30 na Dużej Scenie Teatru im. Aleksandra Sewruka (wejście od ulicy Teatralnej). Casting poprowadzi Emil Wesołowski, choreograf i reżyser spektaklu Cud mniemany, czyli Krakowiacy i Górale.

Opr. Ewa Sośnicka -Wojciechowska

Leave a Reply