Rafał Rutkowski jako Żołnierz Polski

Warszawski Teatr Makabry przedstawia ŻOŁNIERZA POLSKIEGO Patriotyczny one-man show Rafała Rutkowskiego, 15 – 17 sierpnia, godzina 20.00, Dzika Strona Wisły, Pl. Hallera 5, Warszawa).

Jak dostać się do wojska? Po czym można poznać, że wybuchła wojna? Co warto kupić na wypadek konfliktu zbrojnego? Jak zrobić rekonstrukcję historyczną w weekend?

Na te i inne pytania odpowie weteran, patriota i mistrz sztuk walki – pułkownik Gazda. Na zamówienie MON w Dzikiej Stronie Wisły odbędzie się szkolenie wojskowo-patriotyczne z elementami burleski, które wyłoni teatralny oddział paramilitarny, gotowy do prowadzenia wojny hybrydowej i patrolowania Warszawy. Ułańska fantazja, szarże, koszarowe żarty, makabra i anegdotki z pola walki, a przede wszystkim neopatriotyczne hity: „Karbala”, „WKU”, „Zakochany Dron”.

 

Po „Ojcu Polskim” i „Seksie polskim” twórcy „Pożaru w burdelu”, Maciej Łubieński i Michał Walczak, łączą siły w kolejnym, tym razem wyjątkowo wybuchowym, patriotycznym show Rafała Rutkowskiego. Daj się zmusztrować, poczuj smak przygody, zostań żołnierzem polskim i przejdź szkolenie w Dzikiej Stronie Wisły.

Scenariusz: Maciej Lubieński i Michał Walczak

Reżyseria: Michał Walczak

Występuje: Rafał Rutkowski

Premiera: 15 czerwca 2016 r., Dzika Strona Wisły, Plac Hallera 5

Bilety: bilety24.pl

Leave a Reply