Łódzkie ICH CZWORO z nagrodami

Z ogromną przyjemnością informujemy o kolejnych nagrodach przyznanych spektaklowi „ICH CZWORO” (fot. Greg Nooo-Wak) w reżyserii Małgorzaty Bogajewskiej.

Publiczność XVII Festiwalu „Oblicza Teatru” w Polkowicach, przyznała naszej realizacji nagrodę „Złotego Miedziaka” w kategorii Najlepszy Spektakl.
Laureatkami „Złotych Miedziaków” zostały także:
GABRIELA MUSKAŁA w kategorii Najlepsza Aktorka, IZABELA NOSZCZYK w kategorii Najlepsza Rola Drugoplanowa oraz MAŁGORZATA BOGAJEWSKA w kategorii Najlepsza Reżyseria.

Spektakl „Ich czworo” Gabrieli Zapolskiej w reżyserii Małgorzaty Bogajewskiej miał premierę na Scenie Kameralnej Teatru im. Jaracza w Łodzi  26 października 2014 r. Nagrodzony przez łódzkich dziennikarzy Złotymi Maskami: za najlepszy spektakl w sezonie 2014/ 2015 oraz za najlepszą rolę żeńską dla Gabrieli Muskały za rolę Żony.
W Konkursie na Inscenizację Dawnych Dzieł Literatury Polskiej „Klasyka Żywa” realizowanym dla uczczenia przypadającego w 2015 roku jubileuszu 250-lecia teatru publicznego w Polsce Małgorzata Bogajewska otrzymała Nagrodę za reżyserię a Nagrody Aktorskie przyznano Gabrieli Muskale za rolę Żony oraz Samborowi Czarnocie za rolę Fedyckiego. Przedstawienie będzie można zobaczyć w 20 i 21 lutego 2016 r.

 

Anna ZgodaDział Reklamy i PromocjiTeatru im. Stefana Jaracza w Łodzi

Leave a Reply