Rękaw w Starej Prochowni

W dniach 28 – 31 sierpnia odbędzie się czwarta odsłona Festiwalu TAKE PART IN ART! Jesteś inny? To powód do szczęścia! Tego uczy belgijski teatr De Spiegel w spektaklu „RĘKAW”.

Czwarta odsłona wydarzeń festiwalowych w Starej Prochowni SCEK odbędzie się już pod koniec sierpnia. Belgijski teatr De Spiegel w spektaklu “RĘKAW” pokaże nam świat przedziwnych sworzeń szczęśliwych z tego powodu, że są …inne.

….I tym razem widzowie nie powinni spodziewać się ZWYKŁEJ bajki…

RĘKAW to oryginalny teatr tańca. Przy akompaniamencie równie niezwykłych instrumentów,takich jak ud i Alphorn, skarpety i rajstopy będą tańczyć i poruszać się w rytm muzyki. Swetry przekształcą się wmałe dziwne stworzonka. Słodkie kłębuszkowe potworki będą przeciskać się przez różne otwory, rękawy, nogi i odnogi. Zobaczymy niezwykły taniec 8 ramiennego śpiewającego stwora w duecie z długoramienną dziewczyną. W tym cudownym świecie wszystko, co jest inne, okazuje się też wyjątkowe.

 

Reżyseria i choreografia: Karolien Verlinden

Pomysł: Karel van Ransbeeck
Występują: Tristan Driessens, Jean Bermes, Shosha van Kranendonk

Opracowanie muzyczne: Mathias Coppens

Scenografia: Wim van de Vyver

Kostiumy: Astrid Michaelis
Czas trwania: 30 minut

Spektakl rekomendowany dla dzieci w wieku 1 – 4 lat.

Program i szczegółowe informacje o planowanych wydarzeniach można uzyskać na stronie internetowej festiwalu: www.takepartinart.pl. Bilety są dostępne w sprzedaży elektronicznej, na stronie internetowej: www.takepartinart.pl/kalendarz.

O TEATRZE MAŁEGO WIDZA:

Po 4 latach działalności dorobek Teatru Małego Widza (rok zał. 2011) to osiem spektakli dla dzieci od 1. roku życia, trzy interaktywne koncerty, ale również dwa spektakle i liczne kreatywne warsztaty dla dzieci nieco starszych, takich powyżej 4 lat. W tym czasie zagraliśmy ponad 1500 spektakli, odwiedziło nas 60 tys. widzów. Teatr Małego Widza – to teatr zapachu, dźwięku, koloru i smaku. Najważniejsze dla nas jest pobudzanie wszystkich zmysłów i wyobraźni dzieci. TMW został założony przez Agnieszkę̨ Czekierdę, obecną Dyrektor Generalną i Artystyczną teatru oraz Prezes Fundacji Teatru Małego Widza.

 

www.teatrmalegowidza.pl

KONTAKT DLA MEDIÓW:

DOMINIKA LENART

E: INFO@TeatrMalegoWidza.pl

T: 506 403 777

Leave a Reply