Ponad 100 spektakli latem w Teatrze Wybrzeże!

Trwa intensywne, gorące i rekordowe Lato w Teatrze Wybrzeże! Od czerwca do końca sierpnia na czterech scenach teatru prezentujemy ponad setkę spektakli, w tym aż 4 premiery!

Za nami premiera RAJU DLA OPORNYCH, WESOŁYCH KUMOSZEK Z WINDSORU i MURZYNA WARSZAWSKIEGO. W sierpniu zaprezentujemy Państwu adaptację monumentalnej powieści Bolesława Prusa FARAON – tego trudnego, ale jakże fascynującego zadania podjął się Adam Nalepa!

A co poza tym? Bogaty repertuar naszych scenicznych hitów dla spragnionych dobrej rozrywki i chwili refleksji, dla ceniących najwyższej jakości teatr popularny i dla koneserów, dla starszych i młodszych, dla ceniących znakomite aktorstwo i rzetelną reżyserię. Podczas wakacyjnych miesięcy prezentujemy TRESOWANE DUSZE, PORTRET DAMY, PRZEDWIOŚNIE, SEKS DLA OPORNYCH, PODRÓŻE GULIWERA, SEANS, AMATORKI, WIELKĄ IMPROWIZACJĘ, CZAROWNICE Z SALEM, TAJEMNICZĄ IRMĘ VEP, AKT RÓWNOLEGŁY, spektakl SKRZYNK@PANDORY, WILLKOMMEN W ZOPPOTACH, BABĘ CHANEL, TRANSMIGRAZIONE DI FERMENTI D’AMORE, PŁATONOWA oraz LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI.

 

Zakupu biletów można dokonywać za pomocą usługi Bilety online, za pośrednictwem formularza rezerwacji na stronie internetowej bądź w kasach teatru. Bilety na WESOŁE KUMOSZKI Z WINDSORU są do kupienia wyłącznie w kasach Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego.

Do zobaczenia w Teatrze Wybrzeże!

KARNET LETNI

Karnet zawiera 5 biletów na 5 różnych dowolnie wybranych tytułów, do wykorzystania w terminie od 1 czerwca do 31 sierpnia 2015 roku na wszystkich scenach – bez możliwości przedłużenia. Karnet może zostać wykorzystany również na spektakle: SEKS DLA OPORNYCH oraz RAJ DLA OPORNYCH. Karnet nie obowiązuje na spektakle premierowe, oraz koprodukcję WESOŁE KUMOSZKI Z WINDSORU. Cena Karnetu Letniego wynosi 140 zł.

Grzegorz Kwiatkowski

Leave a Reply