DEBESTOF Kabaretu na Koniec Świata

9, 10 lipca o 19:00 na Scenie Przodownik DEBESTOF Kabaretu na Koniec Świata. W lipcu tradycyjnie już czas na podsumowanie. W programie Debestof Kabaretu na Koniec Świata w związku z upałami i ryzykiem przegrzania mózgów, przypomnimy skecze, przy których w przeszłości z widowni wiało chłodem.

W roli saturatorów Christian Christiansen, Knut i Soren Kierkegraad, czyli szwedzcy terapeuci, Ada Słodowa z mężem oraz wakacyjna Rada Pedagogiczna. Powróci cykl spotkań z ciekawym człowiekiem, wspomnimy polską Wigilię, zajrzymy w Zwierciadło Przeznaczenia i udowodnimy, że miłość to tylko chemia.

 

Będą też gwiazdy muzyczne: Ryjanna, Marlena Dietrich i jej goryle, a także premierowo Krzysztof Cugowski unplugged i inne niespodzianki. Nie będzie Pana Prezydenta, bo zaszył się w kniei.

Wystąpią: Izabela Dąbrowska, Olga Sarzyńska, Zuzanna Grabowska, Michalina Sosna, Wojciech Solarz, Paweł Koślik, Sebastian Stankiewicz, Maciej Makowski i Paweł Domagała.

Oprawa muzyczna Mateusz Wachowiak, Łukasz Owczynnikow i tajemniczy Don Pedro na perkusji.

Reżyseria: Wawrzyniec Kostrzewski

Czarny humor, purnonsens, absurdalne skecze, liryczne piosenki, aktorskie improwizacje i błazenada – tego wszystkiego i kilku innych rzeczy spodziewajcie się w Kabarecie na Koniec Świata. Przełamujemy tabu, przekraczamy granice politycznej poprawności, odkrywamy nowe tematy do szyderstwa. Każda odsłona Kabaretu to nowy program i nowi bohaterowie!

Kabaret na Koniec Świata to kabaret literacki, w którym występują zawodowi aktorzy. Co miesiąc kabaret pokazuje nowy program skupiony wokół różnych tematów, jak na przykład celebryci, karnawał, depresja, dzieciństwo, uzależnienia, podróże, Dzień matki.

Leave a Reply