Kiermasz w Polskim

Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana zaprasza na zimową odsłonę kiermaszu teatraliów, kostiumów i rekwizytów. Już 21 lutego!

Kiermasz odbędzie się w holu kasowym Dużej Sceny 21 lutego. Zapraszamy do udziału naszych widzów i przyjaciół, kolekcjonerów przedmiotów z „duszą”, osoby, które chciałyby rozwinąć niebanalny styl ubioru oraz poszukiwaczy unikatowych bibelotów i (świątecznych) wyjątkowych upominków. Tradycyjnie – w przygotowanie kiermaszu włączyły się pracownie kostiumów i rekwizytów. Dzięki nim, możliwy będzie zakup oryginalnych, ręcznie wykonanych kostiumów i rekwizytów, które pełniły swoją służbę na naszych scenach. Przybliży to historię każdego z nich.

Z archiwum na kiermasz powędrują publikacje poświęcone historii Teatru Polskiego oraz programy teatralne z autografami naszych aktorów. Teatr zaprasza do wspólnego dzielenia się inspiracjami z historii Teatru Polskiego i odkrywania na nowo jego przestrzeni.

Sprzedaż teatraliów odbywa się zgodnie z ich przypisaniem do stref cenowych.
Kiermasz odbędzie się 21 lutego w godzinach 11:00 – 16:00 w holu kasowym Dużej Sceny Teatru Polskiego, przy ulicy Kazimierza Karasia.

Wstęp jest bezpłatny.

Leave a Reply