Walentynkowy Kabaret na Koniec Świata

Nie wiemy, o co chodzi z tymi walentynkami, ale podobno ludzie tego dnia chętnie płacą więcej za bilety, więc robimy show. A w programie zaprezentujemy światową prapremierę odnalezionej po latach opery „Rejwach, czyli polowanie na szynszyla”. Będą arie oraz elementy baletowe w tej przygotowanej z rozmachem perełce sprzed stuleci. Zapraszamy na Scenę Przodownik.

Poza tym poruszymy wszystkie niewygodne i wstydliwe kwestie damsko-męsko-wszelakie, jak przystało na walentynki. Porad udzielą najlepsi specjaliści: Sznuk, Knut, Pan Prezydent. Zapowiedziały się także wielkie gwiazdy amerykańskiego kina, w tym Ryan Gosling. Zakręcimy półkolem fortuny a także zadzwonimy do rolników. Po sukcesie programów „Śpiewam, śpiewam, śpiewam, choć nie portafię”, oraz „Kolejowych bławatów” przyjdzie czas na kolejny odcinek Wojtka Solarza rozmów z ciekawymi ludźmi. Swoje nowe kompozycje wyśpiewa Mateusz Rusin.

W cenie biletu także pokaz miłosnej magii – za skutki nie ponosimy odpowiedzialności.

Czarować będą – począwszy, jak należy, od panów: Paweł Domagała, Paweł Koślik, Mateusz Rusin, Sebastian Stankiewicz, Maciej Makowski, Wojciech Solarz, Olga Sarzyńska, Zuzanna Grabowska i debiutująca w Kabarecie Michalina Sosna.

Prowadzenie: Paweł Domagała

Kierownictwo muzyczne: Mateusz Wachowiak

Reżyseria: Wawrzyniec Kostrzewski

 

14 lutego – 16:00 i 19:00

15 lutego – 17:00

Scena Przodownik

Olesińska 21

Leave a Reply