Szafa Show w Lublinie

W nadchodzący weekend Centrum Kultury w Lublinie zaprasza na swoje propozycje miłośników teatru, tańca i ruchu. W piątek i sobotę proponujemy spotkanie i lekcję tańca z kolejną rezydentką Maat Festivalu – Adi Weinberg. Natomiast w niedzielny wieczór Muszla Koncertowa w Ogrodzie Saskim stanie się areną nowego cyrku za sprawą spektakl „Szafa Show” Fundacji Sztukmistrze.

VI Maat Festival: „Israel Now!” Adi Weinberg

22.08, godz. 16.00 – spotkanie z tancerką; prowadzenie: Tomasz Bazan, Sala prób nr 2 Centrum Kultury / wstęp wolny23.08, godz. 15.00 – otwarta lekcja tańca Most Kultury, ul.Zamojska zapisy pod adresem e-mail:

zapisy.maat@gmail.com

Adi Weinberg pracowała jako tancerka współczesna i improwizatorka w wielu projektach w Izraelu, występowała na festiwalach na całym świecie, m.in.: ZurichMoves, Zawirowania (PL), Dancing Poznań, Breaking Ground (USA), Aura (LT), Dance Waves Nicosia, International Exposure (IL), Machol Shalem (IL) i wielu innych. Obecnie Adi Weinberg pracuje w Lublinie nad swoją najnowszą choreografią, którą zaprezentuje w czasie finałuVI Maat Festivalu. Kontakt: Maria Sapeta tel.: 81 466 61 25e-mail:

teatr.maat@gmail.com

Szafa Show 24.08, godz. 20.00 Muszla Koncertowa w Ogrodzie Saskim / wstęp wolny

Szafa Show” to w pełni lubelska produkcja, która miała swoją premierę na tegorocznym Carnavale Szutk-Mistrzów. Trzy niezwykłe postacie – Ninja, Panda i Dyrektor Cyrku zaprezentują Wam niezwykłe fireshow, jakiego jeszcze nie widzieliście z zaskakującym finałem, którego długo nie zapomnicie. Widowisko pełne jest gagów oraz interakcji z publicznością, przekracza granice między fireshow a teatrem ulicznym. Wyprodukowano w ramach Carnavalu Sztuk-Mistrzów przez Fundację Sztukmistrze oraz Warsztaty Kultury w Lublinie.

Leave a Reply