REKONSTRUKTOR – One man show w Amifiteatrze Parku Sowińskiego

Jest coś, co zapomniałeś, a chciałbyś zrekonstruować? Chcesz poznać tajemnice Warszawy? Źle czujesz się w naszych czasach i marzysz o przeniesieniu do innych? Tylko Rekonstruktor może pomóc, bo jest połączeniem detektywa, znachora, Johna Rambo i Bogusława Wołoszańskiego. Przed nimi nic się nie ukryje, nie istnieją dla niego żadne wątpliwości i zagadki. Kobiety go kochają, mężczyźni podziwiają, Cyganie śpiewają o nim ballady. Na oczach widzów Rekonstruktor będzie przenosił się w czasie i bilokował. Poznamy dawne obyczaje, zapomniane języki i wojny. Poznamy przeszłość, żeby wiedzieć jaka będzie przyszłość. Rekonstruktor odsłoni najboleśniejsze polskie traumy, rozdrapie ukryte rany.

Rekonstruktor to one man show Wojciecha Solarza napisany przez Michała Walczaka. Twórcy nawiązują do amerykańskiej tradycji komediowych monologów – formy pośredniej między spektaklem a kabaretem.
Zapraszamy 7 września o godzinie 19:00 do Parku Sowińskiego. Wstęp wolny. Spektakl Teatru Dramatycznego m. st. Warszawy będzie pokazany w ramach Wolskiego Teatru Letniego.

Leave a Reply