Kabaret na Koniec Świata. Program o miłości.

Kabaret na Koniec Świata w lutym pokaże nowy program. Poświęcony miłości (również międzygatunkowej), zabawom i terapiom miłosnym. Zapraszamy 14 i 15 lutego o godzinie 19:00 na Scenę Przodownik.

W programie pojawi się Tadeusz Sznuk, który poprowadzi gender w ciemno, będzie nowy teleturniej i egzaltowane interpretacje poezji miłosnej. Słynny szwedzki terapeuta Knut wyleczy chorych z miłości. Szykuje się również Wielki bal matrymonialny, stworzymy między widzami niewidzialną nić miłości, specjalnie na Walentynki odwiedzi nas nimfomanka z silnym, genderowym przekazem.

 

Przeprowadzimy transmisję na żywo z Soczi, lub z miejsca, gdzie tak naprawdę pojechali polscy łyżwiarze. Z tej okazji wyświetlimy dokument o przygotowaniach polskich sportowców olimpijskich.

Będzie prowokacja, szok, hańba i wstyd. Co może być lepszego w dniu zakochanych? Chyba tylko koncert życzeń, a w nim m.in. najsłynniejsza francuska piosenka miłosna w wersji oryginalnej.

Jest szansa, że wyjdziecie z nową miłością, a w najgorszym wypadku z wyretuszowaną starą.

Uwaga! Ponieważ Walentynki to najlepsza okazja do cynicznego zarabiania kasiory na naiwnych „zakochanych”, program będziemy co chwila przerywali reklamami.

Reżyseria Wawrzyniec Kostrzewski

Występują: Izabela Dąbrowska, Anna Markowicz, Paweł Domagała, Paweł Koślik, Maciej Makowski, Robert Majewski i Sebastian Stankiewicz.

Scena Przodownik, Olesińska 21,

Teatr Dramatyczny m. st. Warszawy

14 i 15 lutego, godz. 19:00

Bilety: 22 656 68 44, 663 741 903

Leave a Reply