Huczne otwarcie TEATRU WARSawy!

javascript:var%20d=document,w=window,e=w.getSelection,k=d.getSelection,x=d.selection,s=(e?e():(k)?k():(x?x.createRange().text:0)),f=’http://www.dziennikarzerp.pl/wp-admin/press-this.php’,l=d.location,e=encodeURIComponent,u=f+’?u=’+e(l.href)+’&t=’+e(d.title)+’&s=’+e(s)+’&v=4′;a=function(){if(!w.open(u,’t’,’toolbar=0,resizable=1,scrollbars=1,status=1,width=720,height=570′))l.href=u;};if%20(/Firefox/.test(navigator.userAgent))%20setTimeout(a,%200);%20else%20a();void(0)Teatr Konsekwentny zmienia siedzibę – od 18 maja osiada na Nowym Mieście w dawnym kinie WARS, zamkniętym wiele lat tyemu i czekającym na nowego gospodarza. Oto zaproszenie na otwarcie, nadesłane przez Teatr:

Już 18 maja w warszawską Noc Muzeów otwieramy szeroko drzwi naszego teatru i zapraszamy Was do środka!

W programie m.in.: Część I – g. 19.00 – premiera spektaklu Wstydźcie się żyć w reż. Adama Sajnuka (na podstawie twórczości Hanoha Levina). Spektakl dyplomowy Studia Teatralnego TK.

Część II – g. 21.00 – wstęp wolny

 

– muzyka ze spektakli Teatru Konsekwentnego,

– spotkania z Artystami Teatru,

– zwiedzanie starego kina WARS i nowego TEATRU WARSawy,

– chill na leżakach w ogrodzie.

Polewa i podaje Chłodna 25.

Wstydźcie się żyć Hanoch Levin
spektakl dyplomowy Studia Teatralnego TK

premiera: 18 maja, g. 19.00*

18, 19 maja, g. 19.00 // bilety: 35 pln

*w ramach Nocy Muzeów mamy 20 bezpłatnych biletów. Należy zarezerwować miejsca wpisując w temacie wiadomości mailowej „NOC MUZEÓW”. Potwierdzenie rezerwacji upoważnia do odbioru bezpłatnej wejściówki w dniu premiery.

Kompilacja obszernych fragmentów poszczególnych dramatów- napisanych na przestrzeni 25 lat- pozwoli wydobyć syntezę jednego z głównych zagadnień w twórczości Levina, scenariusz skupi się wokół pozornie obyczajowego, a w istocie niemal kulturowe problemu: „ negocjacji warunków życia” zarówno w związkach, przyjaźni, jak i relacji międzypokoleniowej. W założeniu przez pryzmat obyczajowy, atrakcyjny językowo (wulgaryzmy) uczestnicy i współtwórcy warsztatów mają dotrzeć do sedna problemu. Lewin bezkompromisowo wysuwa tezę, iż świat to jeden wielki bazar pełen targujących się kupców. Każda międzyludzka relacja, to układ będący wynikiem twardych negocjacji, w których strony próbują uzyskać jak największe korzyści, tak materialne, jak i niematerialne: przestrzeń, niezależność i władza.

Informacja i rezerwacja biletów: info@teatrwarsawy.pl, 509 780 261

Leave a Reply