Kabaret na Koniec Świata w programie „Komunikacja”

 

Zapraszamy 20 i 21 października Scena Przodownik, ul. Olesińska 21:

Czarny humor, purnonsens, absurdalne skecze, liryczne piosenki, aktorskie improwizacje i błazenada. Przełamujemy tabu, odkrywamy nowe tematy do szyderstwa. W najbliższym programie Kabaret zajmie się tematem bardzo poważnym, czyli komunikacją w Warszawie, komunikacją w Polsce i komunikacją międzyludzką.

 

Dlaczego w Polsce jedną linię metra buduje się 12 lat, a w Indiach sześć linii można wybudować w 13 lat? Dlaczego łatwiej dojechać z Mokotowa na Białołękę niż do centrum? Kiedy PKP osiągnie szybkość pociągów sprzed drugiej wojny? Czy PKP to znaczy „Po co Komu Pośpiech”? Jak się wysławiać na Pradze, żeby nie dostać w „papę”? Dlaczego ojcowie rodzin pod osłoną nocy naklejają na samochody sąsiadów „karne k…tasy”? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą nasi eksperci od komunikacji.

 

Reżyseria: Wawrzyniec Kostrzewski

Opieka dramaturgiczna: Edyta Duda-Olechowska

Prowadzenie: Paweł Domagała

Występują m.in.: Agata Wątróbska, Zuzanna Grabowska, Anna Markowicz, Zofia Szulakowska, Wojciech Solarz, Maciej Makowski, Sławomir Zapała, Dominik Nowak, Mateusz Rusin, Grzegorz Pacanowski.

Muzyka: Bartłomiej Woźniak i jego band

Autorzy: Edyta Duda- Olechowska, Wojciech Solarz, Marcin Makowski, Jan Podniesiński, Przemysław Niżnik, Jerzy Wójcicki, Jarosław Murawski, Wojciech Biedroń, Karol Czyrko, Konrad Dulkowski, Mateusz Grydlik. Piotr Skrucha, Dominik Nowak, Mariusz Więcek, Piotr Myszor.

 

Koniec świata się zbliża. Nieważne jak zacząłeś. Ważne jak skończysz!

 

Kabaret na Koniec Świata to kabaret literacki, w którym występują zawodowi aktorzy.  Co miesiąc kabaret pokazuje nowy program skupiony wokół różnych tematów, jak na przykład celebryci, karnawał, depresja, dzieciństwo, uzależnienia, podróże, Dzień matki.

Organizacja w ramach projektu „Źródła w Laboratorium Dramatu” współfinansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Bilety:
rezerwacja@labodram.pl
tel. 663 741 903
oraz eBilet.pl

 

 

 

 

Leave a Reply