„Zagubieni” – Wakacyjne warsztaty dla licealistów! 20-24 sierpnia 2012

Studio Teatralne Koło zaprasza na wakacyjne warsztaty interdyscyplinarne! Interesujesz się teatrem, muzyką lub sztuką animacji i grafiką? Chciałbyś spróbować swoich sił, poznać tajniki pracy aktorskiej, stworzyć własny utwór muzyczny lub animację audiowizualną? Masz szansę uczestniczyć w twórczych warsztatach, inspirowanych serialem Lost oraz powieścią Władca much Williama Goldinga! Daj się porwać na tajemniczą, zaginioną wyspę, w ciągu kilku dni sprawdź się w działaniach grupowych i poznaj ciekawych ludzi.

 

Wybierz jeden z trzech warsztatów:

MAŁA FORMA FILMOWA
Warsztat daje możliwość stworzenia własnej animacji. Przy pomocy podstawowego sprzętu nagrywającego, sztuczek operatorskich i podstaw grafiki Matylda Sałajewska otworzy przed Wami tajniki pracy nad filmem. Masz szansę wyprodukować swoją pierwszą animację!

MUZYCZNE WARIACJE
Poznaj świat muzyki i stań się jego twórcą! Możesz nauczyć się podstaw tworzenia dźwięku i operowania nim, tworzenia muzyki za pomocą instrumentów muzycznych zbudowanych z przedmiotów codziennego użytku. Weź udział w improwizacji i stwórz wariację muzyczną, inspirowaną historią bezludnej wyspy.

IMPROWIZACJE AKTORSKIE
W ciągu 4 dni uczestnicy będą pracować nad etiudą teatralną w technice, wybranej i opracowanej przez aktorkę Annę Srokę-Hryń. Wykorzystamy zabawy i ćwiczenia aktorskie pobudzające świadomość ciała i możliwości głosu. Następnym etapem będzie tworzenie indywidualnych i grupowych etiud, tematycznie związanych z historią zaginionej wyspy i Władcy Much.

Zgłoś się na warsztaty do Studia Teatralnego Koło! Wystarczy, że jesteś uczniem jednego z warszawskich liceów. Jeśli ponadto masz doświadczenie jako wolontariusz i nieobca jest Ci bezinteresowna pomoc innym – Twoje zgłoszenie rozpatrzymy w pierwszej kolejności!

Wyślij swoje zgłoszenie na adres: k.gawkowska@studiokolo.com

W treści wiadomości napisz w którym warsztacie chciałbyś wziąć udział, podaj swój numer kontaktowy, wiek, adres zamieszkania, zainteresowania oraz informację o ewentualnym doświadczeniu wolontariusza.

Zgłoszenia przyjmujemy do 5 sierpnia.
Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Wakacyjne warsztaty w Studiu Teatralnym Koło
20 – 24 sierpnia 2012
ul. Mińska 25 Warszawa (na terenie Soho Factory)

Projekt współfinansuje Miasto Stołeczne Warszawa w ramach akcji Lato w Mieście www.studiokolo.com

Leave a Reply