BROADWAY STREET. Koncert musicalowy

 

TEATR RAMPA, PALLADIUM STAGE oraz Agencja Artystyczna KATHIA zapraszają 6 listopada godz. 19.00 na wyjątkowy wieczór poświęcony musicalom XX oraz XXI wieku. Zaprezentowane zostaną dzieła największych kompozytorów tego gatunku: ANDREW LLOYDA WEBBERA, CLAUDE’A-MICHELA SCHÖNBERGA, LEONARDA BERSTEINA oraz wielu innych.

 

 

Musicale wszech czasów zabrzmią w oryginalnych interpretacjach i porywających wykonaniach artystów polskich oraz międzynarodowych scen musicalowych: JAKUBA WOCIALA, MARTY CZERSKIEJ oraz EDYTY KRZEMIEŃ. Całość dobarwi perfekcyjny taniec NATALII WOJCIECHOWSKIEJ związanej z warszawska Operą Narodową Teatrem Wielkim, a także Teatrem Muzycznym Roma.

Podczas koncertu usłyszymy utwory z musicali: „Upiór w Operze”, „Love Never Dies”, „Koty”, „Les Misérables”, „Miss Saigon”, „Taniec Wampirów”, „Jesus Christ Superstar”, „Evita”, „Chicago”, „Burlesque”, „Wicked”, „Next to Normal”, „Mała Syrenka”, „Piękna i Bestia”, „Deszczowa Piosenka” oraz wiele innych.

Soliści:

JAKUB WOCIAL rozpoczął swoją musicalową podróż w Teatrze Muzycznym ROMA
w Warszawie, gdzie już jako trzynastolatek uczestniczył w przygotowaniach do musicalu Piotruś Pan (1999), a na scenie Teatru ROMA zadebiutował jako Herbert w entuzjastycznie przyjętym przez publiczność spektaklu Taniec Wampirów Romana Polańskiego (2005). Od 2006 r. związany jest z tym tytułem również w wersji niemieckojęzycznej, wcielając się w nim m.in. w role Herberta oraz Profesora Abronsiusa na deskach Theater des Westens w Berlinie, Metronom Theater w Oberhausen oraz Palladium Theater w Stuttgarcie. Równocześnie od 2004 r. prowadzi własny, niezależny teatr Palladium Stage, w którym wystawia kameralne spektakle i recitale musicalowe, mając w dorobku takie tytuły jak, między innymi, Symphonic Pictures, The Phantom of the Opera (Small Production) oraz Broadway Street.

MARTA CZERSKA zadebiutowała na scenie Teatru Powszechnego w Radomiu w wieku 12 lat, występując w musicalu Józef i cudowny płaszcz snów w technikolorze. Jej muzyczna droga związana jest z licznymi scenami europejskimi: wystąpiła w m.in. w spektaklach The Musical Starlight (międzynarodowe tournee), Four – the Spirit of the Elements (Lizbona) i Make Believe (Henley, Wielka Brytania). Wraz z Jakubem Wocialem założyła niezależny teatr Palladium Stage, w którym również występowała (The Phantom of The Opera. Z życia Upiora, 4 oktawy – spektakl na wokal i ciemność, Recital). Ukończyła z wyróżnieniem warszawską Akademię Muzyczną.

EDYTA KRZEMIEŃ swoją muzyczną drogę również związała z Teatrem Muzycznym ROMA w Warszawie, gdzie zadebiutowała w familijnym spektaklu Akademia Pana Kleksa (2007), a w musicalu Upiór w Operze (2008) wcieliła się w główną rolę żeńską – Christine Daaé. Zawodowo zajmuje się również z dubbingiem – użyczyła głosu Królewnie Śnieżce w bajce Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków Walta Disneya (2009). Obecnie występuje w roli Fantine w musicalu Les Misérables, wystawianym w Teatrze Muzycznym ROMA, jak również w roli Esmeraldy w widowisku muzycznym Notre-Dame: l’histoire. Studiuje na wydziale wokalnym Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

Leave a Reply