E-debata

Magazyn "Stolica" zaprasza na debatę e-warszawiaków „Spotkajmy się w realu” na temat "Prawne aspekty internetu",  8 października 2009  o godzinie 16.00 w Dużej Auli Politechniki Warszawskiej.

Na naszym spotkaniu dowiesz się czy wszystko to co robisz na swojej stronie internetowej, blogu, forum  jest zgodne z prawem.
Czy przypadkiem nie jesteś przestępcą, który  zgodnie z proponowanym nowym  prawem ścigany będzie z urzędu?
Jakie ograniczenia przyniosą proponowane zmiany ustawodawcze?

Spotkanie w realu e-warszawiaków stanie się okazją abyś zabrał głos, wyraził swoja opinię, zadał pytania prawnikom specjalizującym się w  ochronie własności intelektualnej, prawa prasowego, Internetu, ekspertom współpracującym z ustawodawcą.

W debacie wezmą udział: prawnik, pracownik naukowy Uniwersytetu Warszawskiego dr Wojciech Machała, były dyrektor depertamentu prawno-legislacyjnego Ministerstwa Kultury ekspert  w dziedzinie prawa autorskiego w Polsce i w krajach Unii Europejskiej Wojciech Dziomdziora oraz ekspert Instytutu Sobieskiego w dziedzinie nowych mediów i komunikacji Robert Kroplewski.

Spotkanie zakończy się uroczystym ogłoszeniem wyników konkursu „Syrenka w sieci” na najlepszą stronę internetową o Warszawie.

Duża Aula Politechniki Warszawskiej, Plac Politechniki 1
8 października, godzina 16.00
Podczas Targów Książki Akademickiej i Naukowej „ACADEMIA”
Serdecznie zapraszamy!

Leave a Reply