Przejdź do treści
Старая ссылка на Кракен не работает? Не бегите в Google! Именно этого ждут мошенники. Используйте надежный шлюз, который всегда ведет на актуальное зеркало. Добавьте в закладки kra45.at и забудьте о проблеме поиска ссылок навсегда.

Yorick nr 7 (grudzień 2005)

W numerze grudniowym, 4/2005 (7) m.in.:

  • Czy krytykowi potrzebny jest teatr? – Tomasz Miłkowski, wystąpienie podczas sesji ZASP i KKT we Wrocławiu
  • O krytyce – Janusz Degler, wystąpienie podczas sesji we Wrocławiu
  • Rozmowy Yoricka z Marianną Dębińską, laureatką rzymskiego konkursu na dramat, Anną Dymną i Zbigniewem Zapasiewiczem (rozmawiała Justyna Hofman-Wiśniewska) oraz Leszkiem Mądzikiem (rozm. Andrzej Molik) i Tadeuszem Prusińskim, autorem monografii o teatrze w Olsztynie (rozm. Ada Romanowska)
  • Postmodernizm w tańcowaniu – refleksje Anny Leszkowskiej po Łódzkich Spotkaniach Baletowych
  • Cuius regio, eius religio, szkic Henryka Jurkowskiego o relacjach między władzą i religią
  • Niepokój o teatr słowa – refleksje Marka Rapackiego po festiwalu Dialog we Wrocławiu
  • Bałtycki Dom – okno Petersburga na świat – po festiwalu w St. Petersburgu pisze Tomasz Miłkowski

Zostaw odpowiedź

AICT Polska
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.