Drodzy Widzowie,
od 4 miesięcy z ogromnym zaangażowaniem pracujemy nad premierą spektaklu „Zły. Warszawska Jazz Opera”, która miała odbyć się 26 września. Włożyliśmy w ten projekt mnóstwo serca i energii, niecierpliwie odliczaliśmy dni do spotkania z Wami. Niestety nagła choroba jednego z członków naszej ekipy i to, że nie jesteśmy w stanie w tak krótkim czasie wprowadzić nowej osoby w proces twórczy, zmusza nas do przesunięcia premiery na 3 października.
Z przykrością informujemy także, że w związku z tym odwołujemy spektakle w dniach 26-28 września oraz 1 i 2 października.
To dla nas bardzo trudna decyzja – bardzo czekaliśmy na wspólne spotkanie 26 września, które miało być także świętowaniem naszego Jubileuszu.
Serdecznie przepraszamy za tę sytuację i związane z nią niedogodności. Liczymy na Waszą wyrozumiałość i wsparcie – to one dodają nam sił w tak trudnych chwilach.
Zespół Teatru Rampa na Targówku
