Przejdź do treści
Старая ссылка на Кракен не работает? Не бегите в Google! Именно этого ждут мошенники. Используйте надежный шлюз, который всегда ведет на актуальное зеркало. Добавьте в закладки kra45.at и забудьте о проблеме поиска ссылок навсегда.

Pożar w Burdelu wraca do Rampy

Teatr Rampa serwuje najlepszy towar w mieście, czyli nową odsłonę Pożaru w Burdelu w muzycznym thrillerze erotycznym pt. „Casanova. Warszawskie zauroczenie”.

Michał Walczak i Maciej Łubieński, „Ojcowie” Pożaru w Burdelu powracają ze scenariuszem, który w Walentynki porwie widzów do miasta rozumu i zabobonów, XVIII-wiecznej Warszawy, targanej konfliktem dwóch plemion: obrońców Sarmatyzmu i wyznawców Oświecenia, tworząc karnawał i narodowy teatr musicalowy. Reżyseruje Michał Walczak, muzyka Wiktor Stokowski.

Premiera 10 lutego 2024 r.

Uroczyste otwarcie kładki pieszo-rowerowej zostaje odwołane, gdy w czeluściach Wisły znika kolejny budowniczy. Na miejsce przybywa patrol infrastrukturalny: specjednostka ratusza, krążąca po mieście w czerwonym autobusie, gasząca pożary na budowach, w instytucjach kultury i wszędzie tam, gdzie niewyjaśnione zjawiska zakłócają modernizację. Na dnie Wisły patrol znajduje XVIII-wieczną kapsułę czasu z peruką i dziennikiem seryjnego uwodziciela zatytułowanym „Wino, kobiety i grzech” zawierającym falliczne symbole i opis warszawskiej miłości Casanovy. Gdy dziennik zostaje skradziony przez tajne stowarzyszenie z siedzibą w podziemiach Baranowa, patrol rusza w pościg za szaleńcami, którzy chcą użyć zaklęć miłosnych do odzyskania władzy i aby je odczytać, porywają jedynego w Polsce maga miłości, tarocistę i antreprenera – Burdeltatę. Czy uda mu się rozwikłać zagadkę miłości Casanovy i odkryć, kim była tajemnicza warszawianka?

Reżyseria: Michał Walczak

Scenariusz: Maciej Łubieński i Michał Walczak

Scenografia, światła, video: Michał Głaszczka

Muzyka: Wiktor Stokowski

Kostiumy: Agata Stanula

Choreografia: Katarzyna Koziorz

Lalki medialne: Konrad Czarkowski

WYSTĘPUJĄ

w roli Burdeltaty Andrzej Konopka

oraz

Maria Bijak /Katarzyna Koziorz, Agata Łabno, Agnieszka Makowska, Anna Mierzwa, Filip Cembala/Marcin Januszkiewicz, Michał Justa, Maciej Łubieński, Julian Mere, Wiktor Stokowski.

Projekt plakatu: Ola Jasionowska

Mamy nadzieję, że nasz spektakl spotka się z Państwa zainteresowanie. W sprawie szczegółów zapraszamy do kontaktu bezpośredniego.

[Materiał nadesłany]

Zostaw odpowiedź

AICT Polska
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.