Przejdź do treści
Старая ссылка на Кракен не работает? Не бегите в Google! Именно этого ждут мошенники. Используйте надежный шлюз, который всегда ведет на актуальное зеркало. Добавьте в закладки kra45.at и забудьте о проблеме поиска ссылок навсегда.

101 słów na piątek: Pod wezwaniem Ibisa

Ledwo można odetchnąć pod lawiną komentarzy po marszu 4 czerwca. Łacno pod nią zgubić sens i radość tego fenomenu, nie będę więc dokładał jeszcze jednej cegiełki do nadmiaru słodyczy. Zwłaszcza że chcę zwrócić uwagę na skromny i po raz pierwszy przeprowadzony konkurs dla młodych dziennikarzy Warszawy i Mazowsza o Nagrodę im. Andrzeja Ibisa Wróblewskiego.

Osoba patrona, dziennikarza ceniącego piękno i wagę słowa to znak zaproszenia do uprawiania dziennikarstwa odpowiedzialnego i w dobrym guście. Zarząd Oddziału Warszawskiego SDRP, inicjator konkursu, i kapituła nagrody spotkają się z laureatami już w najbliższą środę. Kto wie, może to będzie początek wspólnej drogi pod wezwaniem Ibisa.

Tomasz Miłkowski

Zostaw odpowiedź

AICT Polska
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.