Przejdź do treści
Старая ссылка на Кракен не работает? Не бегите в Google! Именно этого ждут мошенники. Используйте надежный шлюз, который всегда ведет на актуальное зеркало. Добавьте в закладки kra45.at и забудьте о проблеме поиска ссылок навсегда.

LATAJĄCY CYRK MONTY PYTHONA

Inscenizacyjnie skromny, ale aktorsko dopracowany spektakl. Znane skecze i piosenki Monty Pythona brzmią więcej niż świeżo. Adamowi Opatowiczowi udało się skomponować ponadgodzinny wieczór, który ani przez moment nie nuży i nadal śmieszy, jakby surrealistyczne dowcipy zostały obmyślone przez chwilą. Rzadka umiejętność dostrzegania powszechnych ułomności stanowi o nieprzemijającej sile Latającego Cyrku Monty Pythona, który z wdziękiem, lekkością i delikatnym smuteczkiem przypominają aktorzy Rampy, jak Andrzej Niemirski w przesłodko melancholijnym songu Martwi mnie. To trzeba zobaczyć.

LATAJĄCY CYRK MONTY PYTHONA, scenariusz i reż. Adam Opatowicz do tekstu i muzyki Monty Pythona, tłum. piosenek Filip Łobodziński, tłum skeczy Tomasz Beksiński, choreografia Paulina Andrzejewska, przy fortepianie Gabriel Menet, Teatr Rampa, premiera 23 stycznia 2013

Zostaw odpowiedź

AICT Polska
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.