Przejdź do treści
Старая ссылка на Кракен не работает? Не бегите в Google! Именно этого ждут мошенники. Используйте надежный шлюз, который всегда ведет на актуальное зеркало. Добавьте в закладки kra45.at и забудьте о проблеме поиска ссылок навсегда.

Wieża malowana – pół wieku później

Teatr Polski i Klub Krytyki Teatralnej zapraszają na spotkanie z cyklu „Teatr jest światem” pt. „Wieża malowana” – pół wieku później. W spotkaniu weźmie udział Wojciech Siemion i kapela „Zespół polski”. Swój udział zapowiedzieli m.in. Sławomira Łozińska, Edward Pałłasz, Jerzy Pomianowski, Ryszard Pracz, Wiesław Geras, a całość poprowadzi Tomasz Miłkowski. Wieczór odbędzie się 7 grudnia o godz. 19.00 na Scenie Kameralnej Teatru Polskiego w Warszawie (wejście od ulicy Sewerynów). Wstęp wolny.
Image

Zostaw odpowiedź

AICT Polska
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.