22. Konfrontacje Teatralne 2017

Przedstawiamy program 22. Konfrontacji Teatralnych w Lublinie

6 października (piątek)

18:00 She She Pop „Oratorio. A collective meditation on a well-kept secret” / Sala Kinowa Galerii Labirynt / 90 min / spektakl w j. angielskim i j. polskim z tłumaczeniem symultanicznym / 20/30 PLN

18:00 Scena Plastyczna KUL / ASP Warszawa „Gorset” / Sala Operowa Centrum Spotkania Kultur w Lublinie / 40 min / 20/30 PLN

20:00 Teatr im. Bogusławskiego(1757-1829), aktor, reżyser, dramatopisarz, trzykrotny dyre... z Kalisza „K. albo wspomnienie z miasta” / Sala Widowiskowa / 60 min / 30/40 PLN

20:00 „Metropia”, reż. Tarik Saleh / Kino CK / 86 min / bezpłatne wejściówki

21:00 Stereo Akt(łac. actus = czyn) część dramatu, będąca względnie s... „O miłości” / Piwnice / 90 min / 20/30 PLN

7 października (sobota)

16:00 Benjamin Verdonck „One more thing” / Sala Czarna / 20 min / 10 PLN

17:00 Benjamin Verdonck „One more thing” / Sala Czarna / 20 min / 10 PLN

18:00 She She Pop „Oratorio. A collective meditation on a well-kept secret” / Sala Kinowa Galerii Labirynt / 90 min / spektakl w j. angielskim i j. polskim z tłumaczeniem symultanicznym / 20/30 PLN

19:00 THX 1138”, reż. George Lucas / Kino CK / 95 min / bezpłatne wejściówki
20:00 Teatr im. Bogusławskiego z Kalisza „K. albo wspomnienie z miasta” / Sala Widowiskowa / 60 min / 30/40 PLN
21:00 Stereo Akt
O miłości” / Piwnice / 90 min / 20/30 PLN

21:00 Kłopotliwy człowiek”, reż. Jens Lien / Kino CK / 95 min / bezpłatne wejściówki

8 października (niedziela)

16:00 Benjamin Verdonck „Gille Learns to read” / Sala Czarna / 20 min / 10 PLN

17:00 Benjamin Verdonck „Gille Learns to read” / Sala Czarna / 20 min / 10 PLN

17:00 Cezary Wodziński Próby z Dostojewskim i inne wykłady lubelskie” red. Piotr Augustyniak – promocja książki / Kino CK / wstęp wolny

18:00 Dance On „Extracts from ‘7 Dialogues’” / Brain Damage Gallery / 40 min / 20/30 PLN

19:00 Cezary Wodziński – Retrospekcje / Biesiada wokół Cezarego Wodzińskiego / Piwnice / 240 min / bezpłatne wejściówki

20:00 Fahrenheit 451”, reż. Francois Truffaut / Kino CK / 112 min / bezpłatne wejściówki

21:00 Benjamin Verdonck „Song for Gigi” / Sala Czarna / 20 min / 10 PLN

9 października (poniedziałek)

16:00 Scena InVitro „Ponowne zjednoczenie Korei” / Sala Widowiskowa / 120 min / 20/30 PLN

18:00 Teatr 21 „Klauni, czyli o rodzinie” / Sala Kinowa Galerii Labirynt / 110 min / 20/30 PLN

20:00 Teatr Polski w Bielsku-Białej „DyBBuk” / Teatr im. J. Osterwy / 150 min / 30/40 PLN

20:00 Kontrolerzy”, reż. Nimród Antal / Kino CK / 105 min / bezpłatne wejściówki

10 października (wtorek)

18:00 Beton Ltd „ICH KANN NICHT ANDERS” / Oratorium / spektakl w j. słoweńskim z napisami w j. polskim i angielskim / 70 min / 30/40 PLN
19:00 Stalker”, reż. Andrijej Tarkovski / Kino CK / 163 min / bezpłatne wejściówki

20:00 Teatr Polski w Poznaniu / Chór(gr. choros, łac. chorus), zespół osób wypowiadających ... Kobiet „Hymn do miłości” / Teatr im. J. Osterwy / 50 min / 30/40 PLN

21:00 Eisa Jocson „Death of the Pole Dancer” & „Macho Dancer” / Piwnice / ~90 min, z przerwą / 30/40 PLN

11 października (środa)

17:00 Beton Ltd „ICH KANN NICHT ANDERS” / Oratorium / 70 min / spektakl w j. słoweńskim z napisami w j. polskim i angielskim / 30/40 PLN
18:00 „
Komuna”, reż. Thomas Vinterberg / Kino CK /111 min / bezpłatne wejściówki
18:30 Teatr Provisorium „Punkt Zero: Łaskawe” / Sala Widowiskowa / 125 min / 30/40 PLN

19:00 Forced Entertainment „Real Magic” / 80 min / Sala Kinowa Galerii Labirynt / spektakl w j. angielskim, tłumaczenia w formie konspektu / 30/40 PLN
20:30 Ende Neu na Konfrontacjach: APORIA 5: Potrzask bezpartyjności – spotkanie z Agatą Bielik-Robson i Cezarym Michalskim / Kino CK / wstęp wolny

21:00 Eisa Jocson „Death of the Pole Dancer” & „Macho Dancer” / Piwnice / ~90 min, z przerwą / 30/40 PLN

12 października (czwartek)

17:00 Forced Entertainment „Real Magic” / Sala Kinowa Galerii Labirynt / 80 min/ spektakl w j. angielskim, tłumaczenia w formie konspektu / 30/40 PLN

19:00 Melancholia”, reż. Lars von Trier / Kino CK / 130 min / bezpłatne wejściówki
19:00 Teatr Polski w Bydgoszczy „Żony stanu, dziwki rewolucji, a może i uczone białogłowy” / Chatka Żaka / 115 min /
30/40 PLN

22:00 Maszkiewicz & Trimarche „Still Life” / Sala Czarna / 60 min / spektakl w j. francuskim z napisami w j. polskim i angielskim / 20/30 PLN

13 października (piątek)

17:00 Teatr i demokracja. Praktyki instytucjonalne w polskim teatrze – debata / Kino CK / wstęp wolny

19:00 Nowy Teatr „Jeden gest” / Sala Widowiskowa / 75 min / 30/40 PLN

20:00 Walser”, reż. Zbigniew Libera / Kino CK / 78 min / bezpłatne wejściówki

21:00 Maszkiewicz & Trimarche „Still Life” / Sala Czarna / 60 min / spektakl w j. francuskim z napisami w j. polskim i angielskim / 20/30 PLN

22:00 Ende Neu na Konfrontacjach: Robert Piotrowicz – koncert / Piwnice / 60 min / bezpłatne wejściówki

14 października (sobota)

17:00 Burska & Mosiewicz „Koniec przemocy” / Piwnice / 60 min / 20/30 PLN

18:00 TR Warszawa „Fantazja” / Sala Widowiskowa / 55 min / 30/40 PLN

19:00 Ederly”, reż. Piotr Dumała / Kino CK / 87 min / bezpłatne wejściówki

19:00 Teatr im. J. Osterwy „Diabeł i tabliczka czekolady” / Teatr im. J. Osterwy / 110 min / 30/40 zł (kasa Teatru Osterwy)

20:00 Nowy Teatr „Henrietta Lacks” / Inkubator Medialno-Artystyczny Chatki Żaka / 90 min / 30/40 PLN
21:00 TR Warszawa „Fantazja” / Sala Widowiskowa / 55 min / 30/40 PLN

22:00 Mårten Spångberg „Natten” / Sala Kinowa Galerii Labirynt / 400 min / 30/40 PLN

15 października (niedziela)

17:00 Czytelnia Dramatu(gr. drama), rodzaj literacki (obok epiki i liryki), obejmuj... „Miasto Dada” / Sala Widowiskowa / 60 min / 20/30 PLN

19:00 Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy „Historia Jakuba” / Chatka Żaka / 170 min z 1 przerwą / 30/40 PLN

20:00 „Pokot”, reż. Agnieszka Holland / Kino CK / 128 min / bezpłatne wejściówki

Dodaj komentarz